Центр Надання Адміністративних Послуг

Вилківської міської ради

Поштова адреса: 68355, Одеська обл., м. Вилкове, вул. Моряків-десантників, буд. 40

Електронна адреса: cnap_vilkovo@ukr.net

Телефон: (04843) 3-10-35

Графік роботи ЦНАП

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

Без перерви на обід

Субота, неділя - вихідні

Отримання пенсії через банківські установи

Відповідно до чинного законодавства виплата пенсій може проводитися об’єктами поштового зв’язку або банківськими установами. Громадяни самостійно обирають спосіб одержування пенсії.

14:39 13.07.2020

Автоматичне призначення пенсій

Пенсійним фондом України у червні 2020 року розпочато впровадження нової системи «Автоматичне призначення пенсій». Особливістю новації є те, що особам, які скористуються нею, пенсію буде призначено без особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду на підставі поданих документів через портал електронних послуг (https://portal.pfu.gov.ua).

14:38 13.07.2020

Пенсійний фонд України інформує!

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти! Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому, наприклад через вебпортал електронних послуг   Пенсійного   фонду   (https://portal.pfu.gov.ua), та гарячу телефонну лінію Кілійського відділу   обслуговування громадян (сервісний центр) 04843 4 20 83.

14:11 20.05.2020

Пенсійний фонд України. Особистий прийом.

20.03.2020 р. В ЦНАПі Вилківської міської ради не буде вестися особистий прийом громадян представником Кілійського відділу обслуговування громадян Головного правління Пенсійного фонду України в Одеській області

15:55 16.03.2020

Прес-анонс Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь».

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

08:16 20.11.2019