Центр Надання Адміністративних Послуг

Вилківської міської ради

Поштова адреса: 68355, Одеська обл., м. Вилкове, вул. Моряків-десантників, буд. 40

Електронна адреса: cnap_vilkovo@ukr.net

Телефон: (04843) 3-10-35

Графік роботи ЦНАП

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

Без перерви на обід

Субота, неділя - вихідні

Пенсійний фонд повідомляє: Перерахунок пенсій !

У зв’язку з тим, що 25 серпня Верховна Рада ухвалила зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” щодо підвищення з 1 вересня мінімальної заробітної плати до 5 тисяч гривень (зростання на 277 гривень), Пенсійний фонд України перерахував пенсії окремих категорій громадян. Зокрема, перерахунку підлягає мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років – для чоловіків.

13:51 31.08.2020

До відома пенсіонеру.

Пенсіонери забов`язані повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення її виплати:

13:45 13.08.2020

Отримання пенсії через банківські установи

Відповідно до чинного законодавства виплата пенсій може проводитися об’єктами поштового зв’язку або банківськими установами. Громадяни самостійно обирають спосіб одержування пенсії.

14:39 13.07.2020

Автоматичне призначення пенсій

Пенсійним фондом України у червні 2020 року розпочато впровадження нової системи «Автоматичне призначення пенсій». Особливістю новації є те, що особам, які скористуються нею, пенсію буде призначено без особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду на підставі поданих документів через портал електронних послуг (https://portal.pfu.gov.ua).

14:38 13.07.2020

Пенсійний фонд України інформує!

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти! Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому, наприклад через вебпортал електронних послуг   Пенсійного   фонду   (https://portal.pfu.gov.ua), та гарячу телефонну лінію Кілійського відділу   обслуговування громадян (сервісний центр) 04843 4 20 83.

14:11 20.05.2020