Чому ми набираємо вагу без переїдання?

Дата: 13.02.2026 11:40
Кількість переглядів: 147

Фото без опису

                  Чому ми набираємо вагу без переїдання?


Коли люди зазнають довготривалого впливу травми або вимушені жити в постійному страху, це може негативно впливати на їхній сон, апетит і вагу. І це нормально, бо коли нашому життю щоденно щось загрожує – ми мАЄМО ПОВНЕ ПРАВО НА ЦЕЙ СТРАХ. Але коли ми день за днем відчуваємо страх знов і знов, це впливає на біологічні процеси в нашому тілі – на наш метаболізм. Дехто може впоратись із цим, бо має більше стійкості, але деякі люди – більш вразливі.
За цих обставин вони ПОЧИНАЮТЬ НАБИРАТИ ВАГУ, НАВІТЬ ЯКЩО ПРОДОВЖУЮТЬ ЇСТИ ТАК САМО ЯК РАНІШЕ. Причина цього в тому, що різко змінюється метаболізм.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.