Проведення лабораторних досліджень талого снігу

Дата: 24.03.2018 14:07

Фото без опису Інформуємо Вас, що через аномальні опади ( сніг жовтуватого кольору) з метою недопущення санепідускладнень на території району було організовано проведення лабораторних досліджень талого снігу за хімічними показниками та дозиметричний контроль в контрольних точках міста.

За результатами досліджень відокремленого підрозділу «Кілійський районний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеській обласний лабораторний центр МОЗ України» встановлено , що в дослідженій пробі талого снігу виявлено піщано – мулистий осад жовтого кольору, рН  атмосферних опадів 8,0 , що свідчить про незначну лужність опадів.

При дозиметричному контролі перевищень рівнів радіаційного фону не виявлено.

Лабораторні дослідження будуть здійснюватися і в подальшому.

В.о. начальника Кілійського районного управління Головного управління

Держпродспоживслужби  в Одеській області Д.Н.Дімов