A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вилківська міська об'єднана територіальна громада
Одеська область, Кілійський район

Новини

Перші результати Осетрової варти

Осетрова варта - це унікальний волонтерський проект Всесвітнього фонду природи WWF Україна, який не має аналогів у Європі. Його мета — залучити волонтерів до моніторингу міграції молоді червонокнижних осетрових риб від розташованих вище за течією нерестовищ та спільно з правоохоронними органами забезпечити безперешкодний її скат вниз до Чорного моря. З 24 серпня до 6 червня проходить вже третя Осетрова варта в районі міста Вилково. Які перші результати?

09:38 08.07.2019

Завершена робота по будівництву кладок.

До міського голови Дзядзіна М.Т. звернулась мати Єрської Юлії Олександровни, яка народила двійню з проханням зробити широкі кладки для проїзду коляскою. Депутати на сесії підтримали пропозицію міського голови про виділення коштів на будівництво кладок. Жінки-депутати на сесії привітали бабусю з народження онуків двійні. Бабуся подякувала за порозуміння, підтримку. 

16:12 27.05.2019

Вілково святкує

         У кожного міста  своя історія…. У кожного міста свої традиції… Так, і місто  Вилкове, що  називають «Українською Венецією», має своє власне давнє липованське коріння. 22 травня , в День Святого Миколая,  місто, що розташоване на березі  ріки Дунай, виповнилось 273 роки. І цей день не випадковий. Святий Миколай Чудотворець є покровителем міста.   Люди в нашому місті глибоко релігійні. Традиційно, цей день починається  зі святкового богослужіння в Миколаївській православній церкві та старообрядницькій Нікольській церкві.

08:50 23.05.2019

Привітання міського голови з річницею заснування міста Вилкове.

Шановна громадо!  Щиро вітаю Вас з 273-ою річницею заснування Вилкове. Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання! Всім мешканцям бажаю міцного здоров'я, любові, достатку, сімейного затишку, щасливої долі й Божого благословення. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваютьсся всі заповіні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

14:58 22.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора