Містобудівна документації

10 Травня, 2022 р., 15:05
ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок громадського обговорення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування «Детальний план території Бабчук А.Л., Червяковiй I.M., Стефанчишенiй А.В. за адресою Одеська область, Ізмаїльський район, с. Приморське»
10 Травня, 2022 р., 15:04
ЗАЯВА Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування «Детальний план території Бабчук А.Л., Червяковiй I.M., Стефанчишенiй А.В. за адресою Одеська область, Ізмаїльський район, с. Приморське».

18 Квітня, 2022 р., 12:19
Звіт про стратегічну екологічну оцінку та проект документа державного планування «Детальний план території для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд (об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури) Вилківська міська рада Ізмаїльського району Одеської області орієнтовною площею 7 га"

18 Квітня, 2022 р., 11:37
Звіт про стратегічну екологічну оцінку та проект документа державного планування «Детальний план території для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд (об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури) Вилківська міська рада Ізмаїльського району Одеської області орієнтовною площею 8 га»

18 Квітня, 2022 р., 11:29
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Детальний план території для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд (об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури) Вилківська міська рада Ізмаїльського району Одеської області орієнтовною площею 7 га» та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості.

18 Квітня, 2022 р., 11:20
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Детальний план території для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд (об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури) Вилківська міська рада Ізмаїльського району Одеської області орієнтовною площею 8 га» та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості.

09 Лютого, 2022 р., 11:48
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ для індивідуального дачного будівництва на території с.Приморського Ізмаїльського району Одеській області.

29 Грудня, 2021 р., 13:37
Повідомлення про початок громадського обговорення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування «Детальний план території яка розташована за адресою: Одеська обл., Кілійський р-н, Вилківська міська рада Ізмаїльського району Одеської області орієнтовною площею 8,0000 Га, для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд (об’єктів інженерної та транспортної і інфраструктури)».