Містобудівна документація

13 Грудня, 2023 р., 11:36
"Про затвердження детального плану території за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Вилкове,         вул. Білгородський канал, 262/1 орієнтовною площею 1,2450 га для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей"
13 Грудня, 2023 р., 11:31
"Про затвердження детального плану території за адресою: Вилківська міська рада Ізмаїльського району Одеської області площею 0,3000 га для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд (об’єктів інженерної та транспортної і інфраструктури)"
12 Вересня, 2023 р., 15:22
ЗВІТ про стратегічну оцінку детального плану території за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Вилкове, вул. Білгородський канал, 262/1, орієнтовною площею 1,2450 га для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей
12 Вересня, 2023 р., 15:03
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Вилкове, вул. Білгородський канал, 262/1, орієнтовною площею 1,2450 га для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей
12 Вересня, 2023 р., 14:56
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування "Детальний план території за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Вилкове, вул. Білгородський канал, 262/1 орієнтовною площею 1,2450 га для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей", про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості та про проведення громадських слухань.
12 Вересня, 2023 р., 12:56
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ за адресою: Вилківська міська рада Ізмаїльського району Одеської області площею 0,3000 га для будівництва та експлуатації гідротехничних, гідрометричних та лінійних споруд (об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури)
12 Вересня, 2023 р., 12:47
ЗВІТ ЗІ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території за адресою: Вилківська міська рада Ізмаїльського району Одеської області площею 0,3000 га для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд (об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури)
12 Вересня, 2023 р., 12:30
ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування "Детальний план території за адресою: Вилківська міська рада Ізмаїльського району Одеської області площею 0,3000 га для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд (об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури)", про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості та про проведення громадських слухань.