Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Оголошення

13 листопада відбудеться засідання робочої групи з розробки Cтратегії розвитку Вилківської ОТГ

13 листопада о 10:00 у сесійній залі Вилківської міської ради відбудеться третє розширене засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Вилківської ОТГ. У заході візьме участь Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. На засіданні робочої групи буде представлена презентація попередніх напрацювань (стратегічне бачення, SWOT-аналіз, порівняльні переваги, виклики та ризики). Визначення стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії.

19:03 09.11.2018

ЕЛЕКТРОННА ЗВІТНІСТЬ ДО ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

01 жовтня змінився порядок фінансування Фондом соціального страхування України страхувальників (роботодавців) для надання ними застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві. Дані зміни значно спрощують для роботодавців взаємодію з Фондом, мінімізують перевірок і замінюють санкції на попередній контроль, а також посилюють соціальний захист працюючих у частині пришвидшення термінів отримання ними матеріального забезпечення.

00:04 18.10.2018

Особистий прийом в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів

19:04 29.08.2018

Оголошення

25-го серпня 2018 року о 10.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятників та Меморіалу визволителям населених пунктів Вилківської ОТГ. Запрошуємо мешканців нашої громади прийняти участь.

19:23 23.08.2018

Оголошення

11/07/2018 о 10:00 в сесійній залі Вилківської міської ради будуть проводитись громадські слухання щодо затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування індивідуальних житлових будинків по вул. Сонячна.

13:56 11.06.2018