Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Святкова концертна програма до Дня рибалки.

День рибалки в Україні традиційно святкується у другу неділю липня. Для нашого міста рибальство – це не тільки вид відпочинку, але й основний промисел з давнини. Тому називають наше дивовижне Вилкове – місто рибалок. Цей день можна сміливо назвати народним святом. З року в рік у нашому місті це свято проходило масштабно. У зв’язку з тим, що своїм рішенням Дунайська асоціація риболовецьких господарст відмовилась від святкування,  урочиста частина святкування не відбудеться. Але ми із задоволенням запрошуємо всіх жителів та гостей нашого улюбленого  міста на святкову концертну програму, яка проходитиме 12 липня в 18.00 годині на площі перед міським Будинком культури.

10:13 10.07.2019

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ)

Виконавчий комітет Вилківської міської ради  запрошує мешканців громади на загальні збори, які відбудуться 2 липня 2019 року о 10.00 год. в актовому залі виконавчого комітету за адресою: м. Вилкове, вул. Моряків Десантників, 18.

16:46 29.06.2019

ВЕЛОПРОБІГ "БАЧУ МОЖУ ДОПОМОЖУ" 2019

30 червня 2019 року о 18.00 на площі Святого Миколая м. Вилкове відбудеться зустріч учасників Велопробігу «Бачу, можу,  допоможу» 2019.             Виконавчий комітет Вилківської міської ради  запрошує всіх бажаючих приєднатися до зустрічі   людей на велосипедах-тандемах, які подолали тисячі кілометрів всією Україною.

16:45 29.06.2019

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження примірних положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру» від 03 жовтня 2018 року:

12:24 26.06.2019