Оголошення

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Вилківської міської ради

Виконавчий комітет Вилківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакансій посадових осіб місцевого самоврядування:

15:16 17.10.2019

Вітання Вилківського міського голови з Днем працівників освіти!

Шановні освітяни!  Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті . Впевнені, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів. Ця подвижницька праця буде гідно оцінена всіма, хто прагне бачити Україну заможною і авторитетною державою.

16:56 04.10.2019

Попередження про ускладнення погодних умов.

За даними Українського гідрометеорологічного центру на території Одеської області вночі та вранці 27 вересня по м. Одеса та по Одеській області очікується значний дощ, на півдні сильний дощ.

16:51 26.09.2019