Кілійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості

Кілійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості

Юридична адреса:

вул. Миру, 60 А, м. Кілія, Одеська обл., 68300, тел/факс (04843) 4-29-78,

вул. Нахімова, 13, м. Вилкове, Одеська обл., тел/факс (04843) 3-13-99.

Контактні телефони:

директор Сіраш Марина Борисівна - (04843) 4-29-78,

заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг  Соколинська Світлана Сергіївна – (04643) 4-38-64,

начальник відділу взаємодії з роботодавцями Дерліх Ліна Леонідівна  – (04843) 4-10-31,

начальник відділу сприяння зайнятості Думанська Людмила Петрівна - (04843) 3-13-99 (м. Вилкове).

Режим роботи:

з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.00,

п’ятниця – з 8.00 до 15.45.

Інформацію про роботу обласної служби зайнятості можна знайти на веб-сайті Одеського обласного центру зайнятості за електронною адресою: http://ode.dcz.gov.ua

Крім того, Одеським обласним центром зайнятості створено сторінки у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/odessairabota/  та на каналі ютуб "Рынок труда Одесса"

28 Вересня, 2021 р., 12:28
Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є суттєвою складовою діяльності державної служби зайнятості. В рамках  обласної декади профорієнтації «Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості» фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості провели низку заходів. У Вилківській ОТГ відбулись два профінформаційних групових заходи «Обираємо професію разом» для учнів Вилківських ЗЗСО №1 та №2.
24 Вересня, 2021 р., 20:02
Основна мета роботи служби зайнятості – сприяння у працевлаштуванні безробітних і шукачів роботи. Для цього в арсеналі фахівців служби є чимало «інструментів». Особливе місце серед них займає ярмарок вакансій, під час якого відбувається безпосереднє спілкування роботодавців з претендентами на вільні робочі місця.
15 Вересня, 2021 р., 14:33
Конституцією України визначено, що кожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням гарантований соціальний захист громадян за рахунок страхових внесків (з 01.01.2011 - єдиного соціального внеску).
02 Вересня, 2021 р., 12:34
Протягом січня-серпня  2021 року послуги з питань сприяння у працевлаштуванні в Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості отримували  більше 2000  осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 1034 особи, з них  більше половини  -  це особи у статусі безробітного.