Одеська область, Ізмаїльський район

Кілійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості

Юридична адреса:

вул. Миру, 60 А, м. Кілія, Одеська обл., 68300, тел/факс (04843) 4-29-78,

вул. Нахімова, 13, м. Вилкове, Одеська обл., тел/факс (04843) 3-13-99.

Контактні телефони:

директор Сіраш Марина Борисівна - (04843) 4-29-78,

заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг  Соколинська Світлана Сергіївна – (04643) 4-38-64,

начальник відділу взаємодії з роботодавцями Дерліх Ліна Леонідівна  – (04843) 4-10-31,

начальник відділу сприяння зайнятості Думанська Людмила Петрівна - (04843) 3-13-99 (м. Вилкове).

Режим роботи:

з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.00,

п’ятниця – з 8.00 до 15.45.

Інформацію про роботу обласної служби зайнятості можна знайти на веб-сайті Одеського обласного центру зайнятості за електронною адресою: http://ode.dcz.gov.ua

Крім того, Одеським обласним центром зайнятості створено сторінки у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/odessairabota/  та на каналі ютуб "Рынок труда Одесса"

СПІВПРАЦЮЄМО З ПП «ОЛІМП»

Вилкове – унікальне місто, що розташувалося у дельті Дунаю. Головним промислом мешканців Вилкового завжди була і залишається  риболовля, бо в водах Дунаю налічується більше 70 видів риби, серед яких велике промислове значення мають білуга, осетер, севрюга, стерлядь, сом, лин, короп, щука, що заходять з моря.  А головна промислова риба – дунайський оселедець – червонокнижний вид, навесні виловлюється у промислових кількостях.

00:46 23.06.2021

ЯРМАРКИ ВАКАНСІЙ – ПОШТОВХ ДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Сьогодні одночасно в Кілії та Вилковому в рамках обласного марафону було проведено ярмарки вакансій. До того ж, одне підприємство – ДП «Агрофірма Рута» - надало інформацію про вільні робочі місця на обидва заходи, враховуючи наближеність місця проведення робіт до місця проживання безробітних і шукачів роботи обох населених пунктів, а саме: в селах Шевченковому та Десантному. Тому і переважна кількість запрошених до участі у ярмарку вакансій безробітних була з числа сільських мешканців.

12:54 15.05.2021