Новини соц. захисту та праці.

З Днем захисту дітей!

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина  була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожний новий день- добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

13:47 01.06.2020

ШАНОВНІ УСИНОВЛЮВАЧІ,ОПІКУНИ, ПРИЙОМНІ БАТЬКИ, БАТЬКИ-ВИХОВАТЕЛІ!

До Міжнародного дня захисту дітей служба у справах дітей обласної державної адміністрації оголошує творчий конкурс "Найкращі в світі - мої діти!"  для усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів: за номінаціями:

15:06 26.05.2020

"СЛОВА МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ"

На виконання постанови КМУ від 11  березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", ГС "Українська мережа за права дитини" розробила інформаційну листівку на основі Посібника із запобігання та подолання соціальної стигми від Всесвітньої організації охорони здоров'я.

15:05 21.05.2020

СЬОГОДНІ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

ЩОРОКУ КРАЇНИ СВІТУ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ СІМ’Ї – ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ, ПОКЛИКАНИЙ НАГАДАТИ, НАСКІЛЬКИ ВАЖЛИВИМИ Є РОДИННІ ЗВ’ЯЗКИ І ЯКУ РОЛЬ ВОНИ ВІДІГРАЮТЬ У ФОРМУВАННІ КОЖНОЇ ОСОБИСТОСТІ. МІЖНАРОДНЕ СВЯТО ЗАПРОВАДЖЕНО У 1993 РОЦІ ГЕНЕРАЛЬНОЮ АСАМБЛЕЄЮ ООН І З ТОГО ЧАСУ ТРАДИЦІЙНО СВЯТКУЄТЬСЯ 15 ТРАВНЯ.

13:45 15.05.2020

Сплачуйте житлово–комунальні послуги дистанційно

Враховуючи ситуацію, що склалася в Україні із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та із впровадженням карантинних заходів,  закликаємо громадян зайвий раз не виходити з дому та сплачувати комунальні послуги дистанційно. Наразі, Міністерством цифрової трансформації України спільно із сервісом онлайн – платежів та переказів Portmone.com https://www.portmone.com.ua/r3/uk/ розроблено освітній серіал «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома».

11:55 30.04.2020

Долучайтесь до справи милосердя

Товариство Червоного Хреста – незалежна й нейтральна організація, яка надає допомогу всім, хто опинився у скруті. Ця організація є громадською, тобто не отримує коштів із бюджету. Основним джерелом надходжень є членські внески та благодійні пожертви від простих громадян, підприємств та організацій.

09:12 30.04.2020