Новини соц. захисту та праці.

Уряд додатково компенсує отримувачам субсидій оплату ЖКП у середньому на 300 грн на період карантину

Уряд запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину, яка в середньому складе 300 гривень для кожної родини. Відповідну постанову, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 24 березня 2020 року.

16:56 26.03.2020

ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТНА СІМ’Я І ЯК СТАТИ ПАТРОНАТНИМ ВИХОВАТЕЛЕМ. РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЛЯ КАНДИДАТІВ

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування. Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.

15:24 17.03.2020

Все добро яке ви робите повертається до вас!

Виконавчий комітет Вилківської міської ради щиро дякує всім небайдужим мешканцям  м. Вилкове, с. Мирне та с. Десантне, а також, колективам дитячих садочків, закладів освіти та культури, виконавчого комітету Вилківської міської ради, депутатам Вилківської міської ради, які  проявили добро та милосердя до людей похилого віку та долучились до акції  «Старість в радість».

08:12 10.03.2020

24 лютого 2020 року Вилківська міська рада в рамках реалізації проекту «Надання соціальних послуг в громаді», отримала офісне обладнання для розвитку спроможності надання послуг соціального захисту мешканцям Вилківської ОТГ.

24 лютого 2020 року Вилківська ОТГ в рамках реалізації проекту «Надання соціальних послуг в громаді», що фінансується за рахунок гранту, наданого Уряду України Японським фондом соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку отримала офісне обладнання для розвитку спроможності надання послуг соціального захисту мешканцям Вилківської ОТГ: персональні комп’ютери, багатофункціональні пристрої, джерела безперервного живлення, мереживі маршрутизатори та пакети ліцензійних офісних програм і програмного забезпечення для персональних комп’ютерів. Загальна вартість отриманого обладнання становить – 177 тисяч 819 гривень.

11:41 25.02.2020

Інформація про проведення рейдів Робочою груою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю

Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю 18.02.2020 року здійснено рейдове обстеження суб’єктів господарської діяльності на території м. Вилкове з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної  роботи з роботодавцями за місцем здійснення господарської діяльності, виявлення фактів тіньової зайнятості працюючих осіб на території м. Вилкове, попередження роботодавців про відповідальність за порушення законодавства про працю.

15:37 19.02.2020