Одеська область, Ізмаїльський район

Новини соц. захисту та праці.

ГРОМАДА, ДРУЖНЯ ДО ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ!

В рамках Програми розвитку бібліотек Вилківської міської ради, 02.11.2020 р. на базі Десантненської сільської бібліотеки та Мирнівської сільської бібліотеки відбулося відкриття зон дитячого розвитку та активності «Бібліоняня».

13:22 05.11.2020

ГРОМАДА, ДРУЖНЯ ДО ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ!

В рамках Програми розвитку бібліотек Вилківської міської ради, 16.10.2020 р. на базі Вилківської бібліотеки для дітей відбулося відкриття зони дитячого розвитку та активності «Бібліоняня».

14:55 16.10.2020

До Міжнародного дня людей похилого віку отримали подарунки

До Міжнародного дня людей похилого віку 130  одиноких мешканців поважного віку Вилківської міської ради отримали подарункові набори.  Продуктові набори придбані за кошти місцевого бюджету на суму 26000 грн. Доставка здійснювалася з усіма запобіжними заходами в умовах карантину.

13:57 07.10.2020

День усиновлення

30.09.2020 року в Вилківському Будинку культури відбулося урочисте поздоровлення опікунів, прийомних батьків Вилківської громади з Днем усиновлення. Перший заступник міського голови Шовкун В.М. привітав їх зі святом та вручив Подяку за щоденну кропітку працю, щедрість та любов до дітей.

14:05 05.10.2020

ДЕНЬ ЛЮДИНИ ПОХИЛОГО ВІКУ

1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Це ще одна можливість нагадати про обов’язок кожного бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Хоча уваги та підтримки вона потребує щодня.

13:54 01.10.2020

День усиновлення – свято милосердя та любові

30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято доброти та  милосердя  яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

13:58 30.09.2020