Новини соц. захисту та праці.

Торгівля людьми. Знай, розумій, дій

21.11.2019 року в Вилківському НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-ліцей» для учнів 10-11 класів проведено відкриту виховну годину на тему: «Торгівля людьми. Знай, розумій, дій».

16:21 21.11.2019

Увага! Сеанси телефонного зв’язку «Пряма телефонна лінія»

Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області   15 листопада 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Хто має право приймати рішення щодо скорочення чисельності або штату працівників».

09:07 15.11.2019

Чи може одержати допомогу по тимчасовій непрацездатності працівник, непрацездатність якого настала під час перебування за межами України

ЗАПИТАННЯ Працівник подав до комісії із соціального страхування документи про тимчасову непрацездатність, яка настала під час його тимчасового перебування за кордоном, лікувальним закладом тієї країни, звичайно, на іноземній мові. Чи має він право на одержання допомоги по тимчасовій непрацездатності за місцем роботи.

08:51 15.11.2019

Що робити працівникові, якщо роботодавець зволікає з офіційним оформленням трудового договору

Це дуже ризикована ситуація для найманого працівника. У разі неоформлення відносин з наймачем, він є незахищеним законом та може сподіватися лише на добросовісність та чесність такого роботодавця.

08:20 15.11.2019

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту про оцінку потреб у соціальних послугах на території Вилківської міської ради Кілійського району Одеської області

Виконавчий комітет Вилківської міської ради повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки  потреб у соціальних послугах на території Вилківської міської ради Кілійського району Одеської області з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

19:07 03.10.2019

ГРОМАДИ ОДЕСЬКОЇ ТА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ НАРОЩУЮТЬ ПОТЕНЦІАЛ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В ОРГАНІЗАЦІЇ ТА УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНИМИ ПОСЛУГАМИ

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

14:56 23.09.2019