Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Новини соц. захисту та праці.

Жителі Вилківської об’єднаної територіальної громади відзначили поважні ювілеї

Представники виконавчого комітету Вилківської міської ради відвідали жителів м. Вилкове, с. Десантне: Галкіну Меланію Федосіївну, Холостенко Аксінію Федорівну, Тімошевську Домну Назарівну, Сіпаткіну Євдокію Васильовну, Ізотову Ніну Федорівну, Захарову Олександру Ананіївну, які  відзначили 80-річний ювілей; Буравіченко Григорія Петровича, Похілько Агафію Дмитрівну, Бантиш Євдокію Тихонівну, які  відзначили 85-річний ювілей; Нікіфорова Георгія Івановича, Москвичову Євдокію Іванівну, які  відзначили 90-річний ювілей.

10:23 05.04.2019

Замітки з праці.

ЗАПИТАННЯ       Керівника Районного центру соціальних служб для сем’ї, дітей та молоді (далі – Центр) турбує питання: чи враховується стаж роботи в Центрі на посаді юриста в стаж роботи, який дає право на встановлення надбавки за стаж роботи в Центрі, при переводі такого працівника на посаду «фахівець із соціальної роботи».

08:10 28.03.2019