Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Новини культури та соц. захисту

Щорічні відпустки: надаємо, оформлюємо, розраховуєм

Незабаром сезон відпусток. Право кожного працівника на щорічну відпустку гарантовано законодавством України. Отже, нагадаємо, як оформити надання щорічної відпустки працівникам, розрахувати й виплатити відпускні.

22:46 04.05.2018

Легалізація заробітної плати та зайнятості населення

Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

22:35 04.05.2018

Рух заради здоров'я

Другого квітня у Вилківському НВК «ЗОШ I-III ст. ліцей» відбулася зустріч учнів 11-го класу з військовослужбовцями Вилківської прикордонної служби, яка присвячувалася темі «Ми за здоровий спосіб життя».

20:11 17.04.2018

День здоров'я

На виконання Указу Президента України Петра Порошенка «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», метою якої є формування умов для оздоровчої рухової активності та здорового способу життя для формування здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності в державі та до Всесвітнього дня здоров'я, який у 2018 році проходить під гаслом «Здоров'я для всіх», 11 квітня дитяча бібліотека Вилківської ОТГ запросила учнів 2-Б  класу школи №1 на урок здоров'я «Азбука здоров'я».

18:26 12.04.2018

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, культури читання з 26 березня по 29 березня в дитячий бібліотеці м. Вилкове  проходив традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги. Він був неймовірно насиченим та приніс купу сюрпризів.

15:11 03.04.2018

Мамо, тато, я – спортивна сім’я

Згідно Єдиного календарного плану роботи спортивних змагань Одеської області на 2018 рік, та на виконання Обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки, з метою формування родинних традицій, сприяння батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою і спортом, здорового способу життя, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ї, активного сімейного дозвілля, в Одеській області проводяться спортивно-масові заходи «Мамо, тато, я – спортивна сім’я».

12:40 31.03.2018

24 березня 2018 року першість Вилківської ОТГ з футзалу

24 березня 2018 року в місті Вилкове проводилась відкрита першість Вилківської об’єднаної територіальної громади з футзалу. В цьому році в змаганнях прийняли участь команди МФК«ВИЛКОВЕ», МФК«ЛІСКИ», МФК«ДЕСАНТНЕ», «ВЕТЕРАН» (Вилкове).

18:59 26.03.2018

Конкурс поетичний вінок Придунав'я

Вилківська міська бібліотека №1 запрошуе всіх бажаючих хто пише вірші, оповідання, есе -  взяти участь у літературному конкурсі «Поетичний вінок Придунав'я».

15:28 21.03.2018

Особливості видачі та оплати лікарняних по догляду за хворими дітьми

Фонд соціального страхування України інформує: Особливості видачі та оплати лікарняних по догляду за хворими дітьми В зимовий період значно зростає кількість виданих листків непрацездатності по догляду за хворими дітьми. Це пов’язано із сезонним зростанням гострих вірусних інфекцій в холодну пору року.

15:21 19.03.2018