Новини соц. захисту та праці.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту про оцінку потреб у соціальних послугах на території Вилківської міської ради Кілійського району Одеської області

Виконавчий комітет Вилківської міської ради повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки  потреб у соціальних послугах на території Вилківської міської ради Кілійського району Одеської області з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

19:07 03.10.2019

ГРОМАДИ ОДЕСЬКОЇ ТА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ НАРОЩУЮТЬ ПОТЕНЦІАЛ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В ОРГАНІЗАЦІЇ ТА УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНИМИ ПОСЛУГАМИ

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

14:56 23.09.2019

Увага! Сеанси телефонного зв’язку «Пряма телефонна лінія»

Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області  19 вересня 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Розподіл педагогічного навантаження вчителям у закладі загальної середньої освіти».

08:49 21.09.2019

Завершена благодійна акція «Готуємо дітей до школи»

В ході благодійної акції “Готуємо дітей до школи” на території Вилківської міської ради охоплено  11 сімей, в яких виховується 31  дитина шкільного віку, яким придбані набори шкільного приладдя та канцтовари. Кошти  на придбання ( 6350 грн.) залучено з місцевого бюджету.

10:06 03.09.2019

Деяка інформація стосовно надання населенню субсидій

Житлова субсидія на оплату житлово- комунальних послуг надається громадянам у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору.

08:39 23.08.2019