Новини соц. захисту та праці.

Відбулася зустріч голови Одеської обладміністрації з представниками активної учнівської молоді

10 січня 2020 року відбулася зустріч голови Одеської обладміністрації Максима Куцого з дітьми – представниками активної учнівської молоді Одещини з метою обговорення актуальних проблем забезпечення прав дітей у регіоні. На дану зустріч від Кілійського району була делегована учениця  11-Б класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Унгарова Олександра.

13:35 11.01.2020

Торгівля людьми. Знай, розумій, дій

21.11.2019 року в Вилківському НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-ліцей» для учнів 10-11 класів проведено відкриту виховну годину на тему: «Торгівля людьми. Знай, розумій, дій».

16:21 21.11.2019

Увага! Сеанси телефонного зв’язку «Пряма телефонна лінія»

Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області   15 листопада 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Хто має право приймати рішення щодо скорочення чисельності або штату працівників».

09:07 15.11.2019