Новини соц. захисту та праці.

Деяка інформація стосовно надання населенню субсидій

Житлова субсидія на оплату житлово- комунальних послуг надається громадянам у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору.

08:39 23.08.2019

Проект «Надання соціальних послуг в громаді»

Виконавчий комітет Вилківської міської ради запрошує мешканців громади на зустріч  з експертами та консультантами компанії CIVITTA для обговорення питання оцінки потреб мешканців Вилківської міської ради у соціальних послугах, яка відбудеться 7 серпня 2019 року об 11 годині в сесійній залі Вилківської міської ради.

09:44 05.08.2019

Святкові, вихідні дні в серпні 2019 року

Враховуючи положення ст. 73 КЗпП України у 2019 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у святковий день 24 серпня - День Незалежності України.

09:57 28.07.2019

Опубліковано нову Генеральну угоду: що робити роботодавцю.

Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки (далі – Генугода) укладено між всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців в особі Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, всеукраїнськими об’єднаннями професійних спілок в особі Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України.

08:03 26.07.2019