Новини соц. захисту та праці.

Держпраці посилює контроль за оформленням трудових відносин

Криза COVID-19 вкотре оголила вразливість тих, хто вимушений працювати неофіційно, заробляти засоби для існування без гарантій і належного захисту. З початку 2020 року до травня включно спостерігалась тенденція до зменшення кількості офіційно зайнятого населення. Так, кількість працівників у травні цього року була майже на півмільйона меншою, ніж у травні минулого року.

13:53 25.08.2020

Звітно-виборна конференція Одеської обласної організації профспілки працівників державних установ України

07 серпня 2020 року відбулась ХХІХ обласна звітно-виборна конференція Одеської обласної організації профспілки працівників державних установ України. Шляхом відкритого голосування   сформований новий склад обкому профспілки, обрано мандатну, ревізійну комісію, та членів президії обласної організації профспілки.

16:04 10.08.2020

Робота в спеку: охорона праці при дії високих температур

Спека у літній період негативно впливає на стан здоров’я людини при виконанні трудових та посадових обов’язків. Перегрівання на робочому місці (головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) збільшує ризик настання нещасного випадку. Саме тому, керівникам робіт в умовах підвищення температури повітря необхідно більш ретельно планувати виробничі завдання для кожного працівника, обов’язково забезпечити належний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо створення безпечних умов праці під час виконання робіт при дії високих температур зовнішнього середовища, а саме:

16:12 27.07.2020

Питання - відповідь

Запитання: Працівник отримав травму – зломав руку, під час виконання посадових обов’язків вдома. Чи має він право на оплату лікарняного?

16:10 27.07.2020