ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

 

                 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

 

 

ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ №2

філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

 

 

Начальник відділу

 

 

Контактні дані:

 

Дрібноход Людмила Іванівна

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Миру, буд. №60 каб. №5, м. Кілія, 68303

тел./факс (04843) 7053340

електронна скринька: od18@probation.gov.ua ,

сайт:www.probation.gov.ua ,

код  згідно з ЄРДПОУ 42267443

 

Графік роботи:

понеділок - четвер з 8-00 до 17-00

п’ятниця: з 8-00 до 15-45

обідня перерва:  12-00 - 12-45

вихідний : субота, неділя

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 1. забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 2. надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 3. організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 4. пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 5. допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 1. особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 2. особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 3. особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 4. особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 5. звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 

 

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

 

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 1. можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 2. збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 3. збереження роботи та житла;
 4. позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

 

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 1. убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 2. справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

 

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

 1. зниження злочинності;
 2. зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 3. позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 4. дотримання міжнародних стандартів.

 

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 1. Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 2. Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 3. Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров’я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

 

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

 

08 Грудня, 2021 р., 16:17
Зрозуміло, що неможливо змусити людину жити здоровим і гармонійним життям, якщо він цього не хоче, але можливо допомогти йому усвідомити відповідальність за своє життя і поставити його в ситуацію вільного вибору. Інакше кажучи, сформувати його соціальну компетенцію. Саме діяльність працівників пробації полягає в захисті суспільства, попередженні повторних злочинів, сприянні реінтеграції правопорушника в суспільство. Для здійснення своїх завдань органи пробації залучають волонтерів. Волонтери Ізмаїльського районного відділу №2 з питань пробації (колишнього Кілійського районного) дуже відповідально  відносяться до своєї діяльності у відділі пробації, адже робота з засудженими вимагає професійного системного підходу до кожного підоблікового. Тому, вже традиційно у грудні працівники Ізмаїльського районного відділу №2 з питань пробації зустрічаються зі своїми волонтерами, аналізують результати сумісної праці за рік та планують роботу на майбутнє. Волонтери відділу  - це педагоги та громадські діячі з великим професійним та життєвим досвідом, які постійно займаються самоосвітою, тому в планах сумісної роботи є вивчання та використовування цінного міжнародного та вітчизняного досвіду з питань волонтерського руху в пробації; нових форм та методів волонтерської діяльності, співпраця з державними та громадськими організаціями і установами району в галузі соціальної роботи зі суб’єктами пробації; розробка нових проектів та подальша реалізація існуючих проектів щодо організації зайнятості дітей та молоді для розвитку їх самостійної пізнавальної діяльності, профілактики шкідливих звичок, виховання здорового способу життя.
06 Грудня, 2021 р., 09:45
         В Україні 3 грудня відзначають Міжнародний День людей з інвалідністю, який було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН.
03 Грудня, 2021 р., 08:47
     Волонтери (добровольці) - це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. Всесвітній день волонтера Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня.
02 Грудня, 2021 р., 16:43
        Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ізмаїльський районний відділ№2 з питань пробації разом зі своїми постійними партнерами активно приєднуються до цієї важливої для мешканців громад Ізмаїльського району справи. Так, 1 грудня 2021 року суб’єкти пробації Кілійської та Вилківської громад взяли участь у засіданні «круглого столу» на тему  «Насильству – ні!», проведеному на базі Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Організаторами цього інформаційно-просвітницького заходу стали Ізмаїльський районний відділ №2 філії державної установи «Центр пробації» в Одеській області, відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Кілійської міської ради та сектор превенції відділу поліції №1 РВП ГУНП в Одеській області. Присутні обговорили такі нагальні питання, як подолання та попередження насилля в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, підвищення рівня обізнаності населення щодо можливості отримати допомогу.
02 Грудня, 2021 р., 11:15
     1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. «Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом 1 грудня суб’єкти пробації, підоблікові Ізмаїльського районного відділу №2 з питань пробації взяли участь у семінарі та засіданні «круглого столу». Організаторами цього інформаційно-просвітницького заходу стали працівники відділу пробації.  Даний захід мав на меті ще раз інформувати засуджених Кілійської і Вилківської громад про проблему ВІЛ-інфекції/СНІДу, нагадати про те, що ця проблема стосується кожного, що можна попередити інфікування через обрання альтернативних шляхів поведінки (культура сексуальних відносин, дотримання здорового способу життя тощо) та виховати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь