Одеська область, Ізмаїльський район

Відділ культури та туризму

Перший фестиваль «Перлинки Подунав’я» дитячої та юнацької творчості Вилківської міської ради

30 травня в Вилківському БК відбувся перший фестиваль «Перлинки Подунав’я» дитячої та юнацької творчості  нашої громади.  Фестиваль був запланований як частина  заходів, присвячених 275 –й річниці м. Вилкове . Ці заходи розпочалися храмовими святами до дня  Миколи – Чудотворця 22 травня і завершаться 23-29 серпня  святкуванням Дня Незалежності, 60-річчя Вилківського міського Будинку культури та ювілейним концертом до Дня міста.

17:07 31.05.2021

Привітання дитячих колективів з Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Що може бути кращим привітанням для батьків та рідних, ніж святковий концерт, в якому виступають їх талановиті діти. Таким і був концерт, що відбувся в Вилківському міському Будинку культури 7 березня, присвячений Міжнародному жіночому дню. Виступи дитячих колективів – «Смайліки», «Лучики», «Ритмікс», «Імпульс» , Квінтет духових інструментів, а також  солістів були надзвичайно щирі і яскраві. А сюрприз, що діти підготували для своїх мам та бабусь , взагалі став найяскравішим фіналом свята.

12:16 09.03.2021