Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Новини культури та освіти.

«Веселимося, граємо, літечко вітаємо!»

Розпочались канікули, тож сумувати ніколи.  Адже, Вилківська міська бібліотека для дітей – це місце, де діти мають можливість цікаво, корисно, а головне - весело провести свій літній відпочинок.

16:35 13.06.2019

Освітяни Кілійщини – срібні призери обласної Спартакіада

Профспілка турбується не лише за соціально-економічний захист своїх спілчан, але й приділяє  увагу розвитку фізичної культури та спорту. Найкращим підтвердженням цього є   освітянські спартакіади.

10:37 13.06.2019

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ПІДЛІТКІВ

В перший день змагань команда ВДЮСШ на Чемпіонаті України з веслування на б/к виборола 4 медалі - 3 срібних та 1 бронзову.  На дистанціїї 1000 м байдарка-одиночка серед юнаків 2004-2005 рр.н. срібло завоював Вязовський Максим, на дистанції 1000 м байдарка-двійка серед дівчат 2004-2005 рр.н. бронзу завоювала Сталінова Сніжана, на дистанції 1000 м байдарка-двійка серед дівчат 2005-2006 рр.н. срібло завоювала Калініна Вероніка, на дистанції 1000 м у складі байдарки-четверки серед юнаків 2005-2006 рр.н. срібло завоював Морозов Олександр.

09:29 11.06.2019

Вилківська музична школа

Продовжуються концерти дитячій філармонії у Вилківський дитячій музичній школі.на цей раз в гості завітали діти за шкільного майданчика школи-ліцею №2.Грають діти-вдохновенно. Наприкінці концерту заспівали пісню, написану для музикантів нашої школи мешканцім Вилково Столяренко Олександром Євгенійовичом "Школа волшебніков"

15:15 10.06.2019

Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» в місті Вилкове

Двадцять років потому в місті Южне стартував форум «Українська книга на Одещині», який з кожним роком набував популярності і об’єднував навколо себе поціновувачів української книги, в тому числі сучасної. Метою заходу було створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги, поповнення бібліотечних фондів новими виданнями, підтримка молодих письменників та поетів.  За ці роки форум помандрував багатьма містами Одещини – Овідіополь, Білгород-Дністровський, Арциз, Ізмаїл, Подільськ, Чорноморськ. В цьому році випала нагода провести свято книги і в нашому місті.

14:27 10.06.2019

Вилківська музична школа

В музичній школі тривають концертні заходи - концерт старовинної музики став вже традиційним. Без прошлого немеє майбутнього,тому ми знов і знов повертаємось к істокам...Засновницею концерту стала Горохова О.І.

14:21 10.06.2019

Вилківська дитяча музична школа

У Вилківській музичній школі вже пройшли батьківські сбори по класах, де діти звітують своїм батькам про свої досягнення в цьому навчальному році.А зараз йдуть концерти дитячої філармонії- "ДІТИ - ДІТЯМ".Вже відбувся концерт для дітячого майданчика середній школи № 1. Попереду концерт старовинної музиці, на якому діти будуть не тількі грати старовинну музику,а й відтворювати звучання старовинних інструментів та концерт для дитячого майданчика школи- ліцею № 2.

14:35 06.06.2019