Новини культури, туризму та освіти.

«Пісок як матеріал для розвитку творчості та навчання дітей»

29 жовтня 2019 року на базі Вилківського КЗДО №2 «Джерельце» пройшов семінар на тему: «Пісок як матеріал для розвитку творчості та навчання дітей», який провела вихователь та керівник творчої  групи КЗДО Вилківської міської ради Кравченко Олена Віталіївна.

15:24 30.10.2019

Святковий концерт до Дня захисника України

В п'ятницю, 11 жовтня, в Вилківський дитячій музичній школі відбувся святковий концерт до Дня захисника України.Діти вітали з цим святом солдат строкової служби нашого прикордонного загону, які були запрошені до школи.

14:47 17.10.2019

День боротьби з артритом

12 жовтня на честь «Дня боротьби з артритом» гурток будинку дитячої та юнацької творчості «Точка зору» у форматі благодійної акції провів вже традиційний велопробіг під гаслами «Світ рухається, якщо рухаєшся ти!», «Здоровий ти – здорова нація!»

12:17 16.10.2019

З міжнародним днем музики.

Вилківська музична школа вітає всіх цінителів прекрасного, професійних музикантів і просто любителів музики. Бажаємо, щоб у житті кожної людини завжди звучали улюблені мелодії, які, безсумнівно, зроблять краше навіть самий похмурий і сумний день. Бажаємо, щоб творча муза ніколи не залишала без натхнення творців, які будуть створювати для нас все нові і нові шедеври. З міжнародним днем музики.

08:38 01.10.2019