Новини культури, туризму та освіти.

Заклади освіти Вилківської міської ради передали власноруч пошиті захисні маски до Вилківської міської лікарні

З великою гордістю та вдячністю повідомляємо Вам про перші результати благодійної акції з пошиття захисних масок. Вже два заклади освіти Вилківської міської ради передали власноруч пошиті захисні маски до Вилківської міської лікарні. Саме медики потребують найбільше засобів індивідуального захисту, адже перебувають в епіцентрі боротьби з COVID-19. Маски будуть доступні як для лікарів, так і для хворих літніх людей, які не мають можливості їх придбати.

15:56 26.03.2020

Свято прекрасних жінок.

У закладах культури та туризму Вилківської міської ради пройшли святкові феєричні концерти з нагоди Міжнародного жіночого дня. Глядачі із захопленням насолоджувалися талантами художньої самодіяльності та приймали вітання від учасників святкових заходів.

08:16 11.03.2020

Сонце серед ночі

Вилківська бібліотека для дітей провела лялькову виставу за казкою Всеволода Нестайко "Незвичайні пригоди у лісовій школі" під назвою "Сонце серед ночі" для учнів шкіл.

15:43 24.02.2020

Біль мого народу

До Дня  вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні Мирнівська сльська бібліотека разом з  Будинком культури провела виставку-фоторепортаж «Біль мого народу».

15:41 24.02.2020

Міжнародний день рідної мови

На виконання плану - звіту, до Міжнародного дня рідної мови Вилкіська міська бібліотека для дітей провела 21 лютого мовний глобус «По-своєму кожна пташка співає, по-своєму кожний народ розмовляє» для учнів 5-х класів.

15:38 24.02.2020

«Поки ми пам’ятаємо – ми живемо!»

15 лютого 2015 року виповнюється 26 років із дня завершення неоголошеної війни в Афганістані. Вона  тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, - наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, - також наш співвітчизник.  За даними офіційних джерел, під час афганської війни загинули понад 15 тисяч солдатів, Україні війна обійшлася у більш ніж чотири тисячі загиблих. Зараз в Україні – понад  150 тисяч ветеранів афганської війни, з них близько восьми тисяч мають поранення, понад 6 тисяч є інвалідами.

14:28 18.02.2020