Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

01 Грудня, 2023 р., 14:25
Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС - Роботи по об‘єкту: «Заходи з охорони приміщень бюджетних установ та заходи із захисту цих приміщень (встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей, системи централізованого пожежного спостерігання в будівлі Вилківського закладу загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, місто Вилкове, вулиця Татарбунарського Повстання, будинок 40).
15 Вересня, 2023 р., 16:03
Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС - Код за ДК 021:2015: 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивний комплект код за ДК 021:2015 - 32322000-6 - Мультимедійне обладнання)