Новини культури, туризму та освіти.

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування органу місцевого самоврядування у відділі освіти, молоді та спорту, культури, туризму Вилківської міської ради

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування: - спеціаліст з питань молодіжної політики та спорту відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Вилківської міської ради (1 посада)

14:39 09.01.2020

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу дошкільної освіти ясла-садок №2 «Джерельце» Вилківської міської ради

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу дошкільної освіти ясла-садок №2 «Джерельце» Вилківської міської ради.

15:38 19.12.2019