Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Новини культури та освіти.

Екологічна акція.

Мешканці нашого рідного краю, яким не байдужа краса нашого міста, і які є справжніми патріотами своєї маленької Батьківщини, учні та вчителі Вилківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей» були запрошені приєднатися до щорічної екологічної акції «Рибам – чиста вода, птахам – чисте повітря, вилківцям – чисте місто», яка відбулася 1 квітня 2019 року.

08:25 03.04.2019

Молодь обирає здоров'я

26 березня у нашій громаді пройшов фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» . Захід який пройшов у залі Дитячої спортивної юнацької школи, організував та провів відділ Освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

16:17 26.03.2019

Семінар з української мови.

28 лютого на базі Вилківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст. - ліцей" відбувся семінар на тему "Ментальні карти як сучасний інструмент для творчої діяльності вчителя та учня на уроках української мови та літератури".

11:14 04.03.2019