24 березня 2018 року першість Вилківської ОТГ з футзалу

Дата: 26.03.2018 18:59

24 березня 2018 року в місті Вилкове проводилась відкрита першість Вилківської об’єднаної територіальної громади з футзалу. В цьому році в змаганнях прийняли участь команди МФК«ВИЛКОВЕ», МФК«ЛІСКИ», МФК«ДЕСАНТНЕ», «ВЕТЕРАН» (Вилкове).

За підсумками змагань перше місце виборола команда МФК«ВИЛКОВЕ», друге місце зайняла команда «ВЕТЕРАН», трете місце посіла команда МФК«ЛІСКИ».

Кращими гравцями по номінаціям стали: кращий воротар - Вайсан Роман МФК«ЛІСКИ», кращий захисник – Топтигін Олександр «ВЕТЕРАН», кращий нападник – Остапчук Іван МФК«ДЕСАНТНЕ», кращим гравцем першості Бурля Василь МФК«ВИЛКОВЕ».

Запрошуємо вболівальників та мешканців громади відвідувати спортивні змагання, які будуть проводитись протягом 2018 року.