Об’ява щодо розміщення зовнішньої реклами

Дата: 26.03.2018 19:16

Фото без описуРішенням Вилківської міської ради № 483-XXII-VII від 31 серпня 2017 року було затверджено Правила розміщення зовнішньої реклами в місті Вилкове. Дані Правила регулюють відносини, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами у м. Вилкове, та визначають порядок надання дозволів на розміщення такої реклами. Зовнішня реклама розміщується на підставі дозволів та в порядку, встановленому виконавчим комітетом Вилківської міської ради.

Умови розміщення рекламних засобів визначаються на договірних засадах шляхом укладання Договору на тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу.

Враховуючи вищенаведене, Вилківська міська рада доводить до відома осіб, які розміщують зовнішню рекламу на територіїї Вилківської міської ради про необхідність в обов’язковому порядку отримання дозволу та укладання договору.

За довідками звертатися до юридичного відділу Виконкому Вилківської міської ради