Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Дата: 30.03.2018 17:19
Кількість переглядів: 90

28 березня 2018 року в м.Одеса відбувся семінар –тренінг на тему «Підвищення спроможності об’єднаних територіальних громад у сфері надання публічних послуг».

В семінарі брали участь : керуюча справами виконкому міської ради - Тихонова Надія Михайлівна,спеціаліст юридичного відділу – Ізотова Ольга Олександрівна, головний спеціаліст реєстрації актів цивільного стану – Базарнікова Вікторія Миколаївна, в.о. старости с. Десантне – Аністратенко Михайло Іванович, в.о. старости с. Мирне – Кос Ігор Петрович.

На семінарі були розглянуті та обговорені такі важливі теми:

1. Надання нотаріальних послуг посадовими особами органів місцевого самоврядування.

2. Державна реєстрація актів цивільного стану (лекція з аналізом правових документів).

3. Загальні питання організації  роботи з державної реєстрації нерухомості та бізнесу.

4. Роль старости у виконавчих органах ради ОТГ.

Після обговорення тем,учасники семінару жваво задавали питання і отримували обгрунтовані відповіді на них від спеціалістів.