Всесвітній День здоров’я

Дата: 31.03.2018 12:30

Фото без опису З метою підвищення рівня рухової активності, як одного із чинників здоров’я, залучення до занять оздоровчою фізкультурою, організованого Єдиного календарного плану роботи спортивних змагань Одеської області на 2018 рік та на виконання Обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки,запрошуємо усіх бажаючих залучитися до проведення фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів «Рух заради здоров’я» протягом усього року.

5-6 квітня 2018 року фізкультурно-оздоровчі заходи будуть присвячені Всесвітньому Дню здоров’я.

В програму заходів включаються: ранкові зарядки, оздоровчій біг, фізкультурні естафети конкурси, фізкультурно-оздоровчі вправи, зарядки-руханки, велопробіги, змагання з різних видів спорту, інше.

Змагання проводитимуться на спортивних майданчиках, стадіонах, у спортивних залах, інших спортивних об’єктах, за місцем проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку населення.