День здоров'я

Дата: 12.04.2018 18:26

Фото без описуНа виконання Указу Президента України Петра Порошенка «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», метою якої є формування умов для оздоровчої рухової активності та здорового способу життя для формування здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності в державі та до Всесвітнього дня здоров'я, який у 2018 році проходить під гаслом «Здоров'я для всіх», 11 квітня дитяча бібліотека Вилківської ОТГ запросила учнів 2-Б  класу школи №1 на урок здоров'я «Азбука здоров'я».

Доктор Айболит разом зі звірятками розповідали малюкам про основні правила гігієни, про корисні  для організма людини продукти, про те, що активна рухливість малюків, це не пустощі, а складова здорового свособу життя. Разом з викладачем ритміки Бугор Інною Олександрівною весела дітвора танцювала під час фізкультхвилинки, та відповідала на запитання вікторини, користуючись підказками книжкової виставки «Спорт – це здоров'я! Вперед! До нових перемог!». На прикінці заходу розуміння важливості здоров'я в житті  діти підсумували голосним: «Ми за здоровий спосіб життя!»