Українська родина проводжає своїх синів на захист країни

Дата: 19.04.2018 19:15

Фото без описуСьогодні велика українська родина проводжає своїх синів на захист країни. Багато наших бійців знаходяться в зоні бойових дій і сотні служать на благо батьківщині. Кожен із нас також може зробити свій посильний вклад у збереження незалежності й територіальної цілісності нашої держави.

18 та 19 квітня в сесійній залі Вилківської міської ради було проведене, з ініциативи міського голови Дзядзіна М.Т, привітання та озвучені слова подяки призовникам Вилківської ОТГ : Ефімову Юліану Андрійовичу, Романюк Миколі Віталійовичу, Ефімову Олександру Андрійовичу, Гурову Олександру Івановичу, Петухову Миколі Петровичу та Голубову Олексію Олексійовичу. Хлопцям були подаровані дорожні сумки та набір першої необхідності, а їх матерям, з великої вдячністю, були подаровані квіти.