Діти громади вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата: 27.04.2018 20:01

Фото без описуЦього року виповнилося 32 роки з дня найбільший аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Катастрофа на Чорнобильській АЕС, що перевернула весь світ, стала днем пам'яті людей, що вступили в нерівний бій з невидимим радіаційним ворогом і врятували ціною власного життя мільйони людей.

В цей день в центральній бібліотеці м Вилкове було організовано відкритий перегляд літератури «Чорнобильська трагедія - Біль України».

У Мірнівській сільській бібліотеці оформлена виставка тематичної літератури «І сум, і біль».

Працівники Будинку культури спільно з бібліотекою підготували і провели мітинг -реквіем: «Відлуння Чорнобиля», на якому йшлося про трагедію Чорнобиля, про подвиг людей - ліквідаторів аварії, про те, який крихкий навколишній світ. Повернутися до подій тих років, навчитися сприймати чужу біду, чужий біль як свою власну, виховувати відповідальність за все, що відбувається навколо - мета цих заходів.