Вилківська міська об'єднана територіальна громада

День захисту дітей. Футбольне свято

Дата: 07.06.2018 11:20
Кількість переглядів: 175

1 червня на стадіоні школи-ліцей №2 пройшло футбольне свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.

У змаганнях приймали участь команди Вилківська ЗОШ I-III ст. №1,  Вилківсьскої ЗОШ I-III ст. школи -ліцей, та команда Десантненської школи.

Перше місце серед команд 2008 року народження зайнял Вилківська ЗОШ I-III ст. №1, тренер Унгарова Марина Павлівна, друге місце посіла команда Вилківсьскої ЗОШ I-III ст. школи -ліцей, тренер Гончаров Олег Васильович. Кращим  воротарем названо Белова Михайла, кращим захистником Губінов Артур та кращим півзахисником  Золотарьов Андрій.

Серед команд 2003-2005 року народження, перше місце посіла команда Вилківсьскої ЗОШ I-III ст. школи -ліцей, тренер Гончаров Олег Васильович, друге місце команда Десантненської школи, тренер Дубський Євгеній Сергійович та третє місце команда  Вилківської ЗОШ I-III ст. №1, тренер Хлевной Євгеній Васильович. Кращим захистником названо - Младєнцев Влад, кращим воротарем - Задорожний Габріель та кращим нападником - Карабаджак Дмитро.

Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами, а кращі гравці за номінаціями  нагороджені пам'ятними сувенірами.