Навчальна поїздка представників ОТГ Одеської області до Волинської

Дата: 07.06.2018 12:46

Фото без описуНаприкінці травня відбулася навчальна поїздка представників ОТГ Одеської області до Волинської.

Представником з Вилківської ОТГ була юрист Ізотова Ольга.

На сьогодні Волинь перебуває у фарватері децентралізаційних процесів.

У стінах Волинського ЦРМС гості познайомилися із колективом Центру та дізналися більше про роботу децетралізаторів на Волині.

Представники об’єднаних територіальних громад Одещини змогли знайомитися із роботою ЦНАПу в Голобській ОТГ, зокрема, змогли побачити, як працюють адміністратори Центру надання адміністративних послуг та як використовують мобільну валізу. Також відбувся огляд закладів освіти у ОТГ, де гостям громади розповіли про систему фінансування освіти.

Також представники побували у Шацькій об’єднаній територіальній громаді, де дізналися більше про траскордонні проекти та розвиток туризму. Традиційно відбувся огляд туристичної та комунальної інфраструктури.

А ось у Люблинецькій ОТГ представників Одещини чекала розповідь про управління освітою.

Завершився візит виступами учасників про отриманий під час поїздки досвід та можливості його впровадження на Одещині, адже досвіду поміж об’єднаними громадами різних регіонів є дуже важливим для розвитку Вилківської громади.