Благодійна акція «Готуємо дітей до школи»

Дата: 04.09.2018 20:17

Фото без опису31 серпня завершилася благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка проводилася відділом праці та соціального захисту населення  виконавчого комітету Вилківської міської ради.

Мета акції - забезпечення шкільним приладдям, одягом, взуттям та необхідними канцелярськими товарами дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, перебувають у скрутному матеріальному становищі.

Завдяки оголошеній акції  та небайдужим мешканцям громади вдалось допомогти 18 сім’ям, в яких виховується 39 дітей.

Особливу подяку за допомогу висловлюємо фізичним особам-підприємцям  Чернишовій Н.В., Корнієнко О.В., депутатам Вилківської міської ради Кірсановій В.В., Себелєву  А.П., Кірсанову С.О.., Недялкову С.В.

Начальник відділу праці

та соціального захисту населення                                                                                                                      Ю.М. Галкіна