27 вересня відбудеться засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Вилківської ОТГ

Дата: 14.09.2018 17:55

Фото без опису27 вересня о 15:00 у сесійній залі Вилківської міської ради відбудеться перше розширене засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Вилківської ОТГ. У заході візьме участь Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. У контексті розробки Стратегії розвитку Вилківської громади найбільш важливим є перший, аналітично-діагностичний етап, коли громада проводить соціально-економічний аналіз та опитування мешканців і підприємців. На засіданні робочої групи будуть опрацьовані пріоритетні напрямки розвитку громади, що базуються на результатах аналізу та опитування.