Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 03.10.2018 20:18

Фото без опису1 жовтня наша громада відзначала Міжнародний день людей похилого віку. У Вилківському Будинку культури зібралося багато творчих колективів нашої громади,почесних гостей та заслужених представників, щоб привітати зі святом.

Перші теплі слова та поздоровлення прозвучали від голови нашої громади Дзядзіна Миколи Тихоновича. Багато теплих та чутливих слів  гості почули від почесних представників нашої громади із Мирного, Десантного та Ново-Миколаївки. Також прозвучали поздоровлення від  Ради Ветеранів.

Свято прикрасили своїм виступом самі маленькі учасники святкового концерту, ансамбль «Смайлики», також для гостей пролунав музичний подарунок від наших гостей Карини Хотько та Євгена Дубського, а також вже встигший усім сподобатися Сергій Гуцул зі своїми гуморесками. Між теплими та добрими привітаннями виступали ансамбль «Козачка», народний ансамбль «Молодиці», народний ансамбль «Ретро», вокальний ансамбль «Славиця», тріо «Калина», дует Ганни Барби та Тетяни Ізотової.