Про скликання загальних зборів громадян Вилківської громади

Дата: 06.10.2018 19:15

Фото без описуУ відповідності до п. 11 ч. 4 ст. 42, ч.7 ст.42, п.20 ч.4.ст.42, ч. 1 ст. 75 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 9 глави 2.16 Статуту Вилківської міської ради Одеської області (Вилківської об’єднаної територіальної громади), рішення Вилківської міської ради від 28.09.2018 року № 431-XV-VІІ «Про затвердження Положення про звітування Вилківського міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Вилківської міської ради» та з метою підвищення прозорості і відкритості, забезпечення громадського контролю за діяльністю виконавчих органів міської ради, інформування членів територіальної громади та залучення їх до оцінки роботи  виконавчих органів, безпосередньої участі громадян у вирішенні питань соціально-економічного розвитку та благоустрою території Вилківської ОТГ:

1. Скликати загальні збори громадян Вилківської ОТГ 06 листопада 2018 року о 15.00 год. в приміщенні Вилківського Будинку культури.

2. На загальні збори громадян винести наступні питання:

2.1 Звіт міського голови про роботу міської ради та її  виконавчого комітету за період з листопада 2017року до жовтня 2018 року та завдання щодо вирішення економічного і соціального розвитку Вилківської ОТГ на 2019 рік.

2.2. Відповіді на запитання, пропозиції громадян.

3. Затвердити план заходів щодо підготовки до зборів (додається).

4. На збори громадян запросити керівників РДА, районної ради, підприємств, організацій та установ, депутатів міської ради, членів міськвиконкому.

5. Повідомити населення міста про загальні збори через засоби масової інформації та офіційний Веб-сайт міської ради, мережу інтернет, а також у іншій доступній формі серед громадськості.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                                                                                       М.Т. Дзядзін

З повнею версією документа можна ознайомитися тут