Відбулися змагання з футзалу на кубок міста.

Дата: 03.12.2018 12:45
Кількість переглядів: 731

Фото без опису

1 грудня 2018 року відбулися змагання з футзалу на кубок міста Вилкове. В змаганнях прийняли  участь  команди міста Вилкове «ВЕТЕРАН», «ВИЛКОВЕ», команда села Ліски та дебютанти змагань – команда села Мирне.

За підсумками змагань, перше місце та кубок виборола команда «ВИЛКОВЕ», друге місце зайняла команда «ВЕТЕРАН», трете місце посіла команда «ЛІСКИ».

Кращими гравцями за номінаціям стали: кращий воротар – Сиваєв Володимир «ВЕТЕРАН», кращий нападник – Рошко Данііл «МИРНЕ», кращим гравцем турніру Гончаров Олег «ВИЛКОВЕ».

Команда - переможець була нагороджена кубком та  грамотою,  призери змагань та кращі гравці за номінаціями були нагороджені грамотами та спортивними сувенірами Вилковської міської ради.