Про заходи щодо запобігання та локалізації спалаху кору в закладах освіти Вилківської міської ради

Дата: 07.12.2018 12:42

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ

ВИЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Наказ

05 грудня 2018 р.                                                                     №139

м. Вилкове

У Кілійському районі констатовано загострення захворюваності на кір. Зареєстровано 2 випадки захворювання на кір учнів 2-4 класів Шевченківської ЗОШІ-ІІІ ст. №1.

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», протоколу №19 засідання Кілійської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04.12.2018 року, з метою забезпечення належних протиепідемічних та профілактичних заходів у закладах освіти Вилківської міської ради.

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам закладів освіти Вилківської міської ради;

Проводити щоденний моніторинг відсутності дітей та персоналу в розрізі закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Надавати до відділу освіти Вилківської міської ради, щоденно до 10.00 год. інформацію щодо відсутності дітей та персоналу за телефоном +380633882803 (Андріанова О.І.)

Забезпечити дотримання повітряно-температурного режиму в приміщеннях усіх закладів освіти Вилківської міської ради.

Посилити заходи, направлені на профілактику кору в організованих колективах ( провітрювання, дезінфекція, тощо).

Забезпечити якісний медичний огляд дітей при ранковому прийомі до закладів загальної середньої та дошкільної освіти, звернути особливу увагу на якісний огляд слизових оболонок, шкіри з метою раннього виявлення хворих та їх ізоляцію.

Забезпечити належний питний режим, вологе прибирання та дотримання дітьми та персоналом правил особистої гігієни у всіх закладах освіти Вилківської міської ради.

Забезпечити належне функціонування медичних кабінетів, наявністю в них необхідного набору медикаментів, термометрів, * шпателів, антисептиків, засобів індивідуального захисту, миючих таї; дезінфікуючих, дозволених до застосування МОЗУ.

Активізувати проведення санітарно-просвітницької роооти серед батьків здобувачів освіти щодо заходів особистої і громадської профілактики, сигнальних ознак даного захворювання, необхідності своєчасного звернення за медичною допомогою і шкоди самолікування.

Передбачити організацію для дітей, які відсторонені від відвідування занять в організованих колективах альтернативні види освіти (дистанційну, педагогічний патронаж).

Медичним працівникам закладів освіти:

Провести моніторинг стану щеплення дітей, які прийняті до закладу освіти.

Створити банк даних не вакцинованих дітей:

за медичними показниками;

за відмовою від проведення профілактичних щеплень повнолітньої особи або батьків чи законних представників неповнолітньої особи.

У разі виявлення ознак даного захворювання:

Негайно інформувати:

батьків дитини (законних представників) про стан здоров’я ;

відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму Вилківськоі міської ради за телефоном: 0966916674 Маляренко Тетяна Іванівна (начальник відділу освіти Вилківської міської ради),0633882803 Андріанова Олена Іванівна ( в.о. спеціаліст з матеріального-технічного супроводу).

Негайно встановити режим обмеження (терміном не менше режиму карантину) відвідування занять (заходів) в організованих колективах закладів освіти дітям (особам) які:

не щеплені згідно з календарем щеплень;

особам, які були в контакті з хворими;

хворим на небезпечні для оточуючих інфекційних захворювань.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти

молоді та спорту, культури