Дата: 03.01.2019 15:17

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рішення сесії Вилківської міської ради від 02 серпня 2018р. № 365 «Про затвердження Положення про визначення стипендії обдарованим учням та грошових винагород педагогічним працівникам», з метою підтримки обдарованої учнівської молоді Вилківської міської ради, реалізації її професійних, творчих, соціальних інтересів, стимулювання учнівської активності, спрямованої на досягнення високих результатів у навчанні, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, за розпорядженням міського голови Дзядзина М.Т., 27.12.2018р. та 02.01.2019р. відбулися засідання комісії з питань призначення стипендії голови Вилківської міської ради та грошових винагород педагогічним працівникам.

За відмінне навчання, високу результативність та досягнення значних успіхів у науковій роботі стипендію будуть отримувати:

1. Крюкова Катерина, учениця 10-Б класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1.
  2. Олійников Владислав, учень 10-Б класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1.
  3. Топтигіна Єлизавета, учениця 10-Б класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1.
  4. Унгарова Ірина, учениця 10-Б класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1.
  5. Гнеушева Викторія, учениця 9-В класу Вилківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей».
  6. Касько Таісія, учениця 9-В класу Вилківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей».
  7. Ісаєв Олександр, учень 10 класу Мирнівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Вилківської міської ради.

За високу результативність та досягнення значних успіхів у спорті стипендії голови Вилківської міської ради призначені:

1. Бушинкіній Златі, КЗПО «Вилківська дитячо-юнацька спортивна школа».
  2. Сталіновій Сніжані, КЗПО «Вилківська дитячо-юнацька спортивна школа».
  3. Ізотову Станіславу, КЗПО «Вилківська дитячо-юнацька спортивна школа».

Ці учні – гордість нашої громади. Вони творчі, активні, розумні, спортивні, мають свою громадську позицію. Але за кожним учнем стоїть вчитель, тренер, який допомагає вихованцю досягнути перемоги. Комісія з питань призначення стипендії голови Вилківської міської ради та грошових винагород педагогічним працівникам вирішила:

- призначити грошову винагороду за високі досягнення у навчанні учнів та переможців Всеукраїнських, обласних конкурсів:

1. Солопенко Г.Г., вчителю української мови та літератури Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1.
  2. Зеленченко Є.М., вчителю біології Вилківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей».

• призначити грошову винагороду за високі досягнення у спортивному навчанні учнів та виховання переможців міжнародних, Всеукраїнських, обласних змагань:
  1. Голубову О.К., старшому тренеру-викладачу, заслуженому тренеру України КЗПО «Вилківська дитячо-юнацька спортивна школа».

Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму Вилківської міської ради вітає учнів та викладачів з даним рішенням та бажає наснаги, натхнення та подальших перемог.

Завантажити документ.