Пам'ять про справжню людину

Дата: 12.02.2019 08:57

8 лютого відбувся вечір Пам'яті, «Літописець історії Кілійщіні», присвячений 90-й річниці від дня народження історика і краєзнавця Кілії, Почесного громадянина міста Бориса Олександровича Райнова, який був проведений для учнів 8-го класу Мирновская ЗОШ.
Учитель історії, Нагірна Людмила Федотівна, познайомила школярів з важливими віхами життя і діяльності Бориса Олександровича.
Борис Олександрович Райнов був учителем з великої літери, він вчив не тільки історії, він вчив життя,
учив любити рідне місто, край. Він буквально заражав любов'ю до минулого прідунайського краю.
Минуле можна було помацати, адже паралельно йшов збір експонатів для музею.
Його стараннями в школі була створена кімната бойової слави.
А коли історик вийшов на пенсію, то віддався улюбленому музейної справи цілком.
З 1999 року Б.О.Райнов був призначений завідувачем історико - краєзнавчого
музею Кілійського району.
Прекрасний лектор, він був бажаним гостем в будь-якій аудиторії. Зустрічі з ним, пройняті любов'ю до
рідному місту, залишали незгладимий слід в душах слухачів.
Борис Олександрович побував у багатьох музеях, працював в архівах Ізмаїла, Одеси, Кишинева, Бухареста та інших міст. Примножуючи і систематизуючи музейні та архівні матеріали, Борис
Олександрович змінив ставлення кілійців до історії рідного краю.
Завідуюча сільською бібліотекою Гурова Світлана Іванівна провела огляд книг Райнова. Кожен, хто захоче пізнати і полюбити Кілійщіну, неодмінно повинен прочитати книги, написані Борисом Олександровичем.
Книги дадуть можливість проникнути в найцікавіші, іноді таємничі і загадкові сторінки історії Кілії.
Райнов Б.А., довгі роки займаючись вивченням історії рідного міста, став автором ряду книг, з якими можна ознайомитися в сільській бібліотеці.
Б.А.Райнов - великий дослідник, великий ерудит і просто хороша людина - залишив в історії нашого краю чудову пам'ять про себе - свою працю.
Всі, хто знав його - не забудуть, а хто не знав - дізнаються його завдяки книгам.
Пам'ять про Бориса Олександровича жива і справа його життя живе і приносить нові плоди на ниві краєзнавство.
Вечір Пам'яті пройшов в теплій обстановці і викликав інтерес слухачів.

Гурова С.І. зав.бібліотекой-філією с. Мирне.