«Біль мого народу»

Дата: 21.02.2019 08:46

Фото без опису20 лютого співробітники Мирнівського Будинку культури та сільської бібліотеки підготували та провели бесіду - реквієм: «Біль мого народу»: , присвячений найтрагічнішим подіям на майдані, та його героям Небесної сотні.
Бесіда-реквієм розпочалась розповіддю про подію, що сколихнула весь світ і не залишила байдужою жодної душі. Під час заходу пролунала пісня «Плине кача», яка стала гімном «Небесної Сотні» та представлено презентацію «Хронологія Євромайдану 2013».
По закінчені заходу кожен з присутніх схилив голову у жалобі, щоб ще раз вшанувати пам'ять тих, хто навічно пішов від нас заради кращого життя.

Напередодні була оформлена тематична виставка, на якій було розміщено фотографії «Небесної сотні», знімки з найгарячіших місць боротьби та література.

Оформлено стенд пам’яті «Герої не вмирають», на якому такі слова: «Ми віддячимо їм, якщо житимемо гідно».

Не забути! Не зрадити! Вони з нами – світлі воїни Небесної Сотні.

Гурова С. зав. бібліотекою с. Мирне.