Вилківська міська об'єднана територіальна громада

До уваги громадян домоволодіній приватного сектору.

Дата: 28.02.2019 09:06
Кількість переглядів: 117

Управління соціального захисту населення Кілійської районної адміністрації розпочинає прийом документів від громадян для оформлення житлової субсидій для приватного сектору на 2019 рік.

Для призначення житлової субсидії громадянин, який звертається за її призначенням, подає:

• Заяву;
  • Декларацію про доходи та майновий стан.

Заповнювати заяву та декларацію потрібно виключно на українській мові. При заповненні заяви необхідно вказувати мобільний телефон заявника для інформування SMS-повідомленням щодо розміру призначеної субсидії в готівковій формі.

При зверненні заявник повинен мати при собі:

• паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
  • технічну документацію на будинок;
  • домову книгу;
  • довідку про склад сім'ї.

З вищезазначеними документами на призначення субсидій, а також за більш детальнішою інформацією мешканці м. Вилкове, с. Десантне, с. Мирне, с. Новомиколаївка можуть звертатись до відділу праці та соцзахисту населення Вилківської міської ради за адресою: вул. Моряків-десантників, 18, а також до уповноважених осіб с. Десантне і с. Мирне.

Завантажити документ.