Вилківська міська об'єднана територіальна громада

205-річча з дня народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2019 10:13
Кількість переглядів: 97

Для широкого розкриття творчості Тараса Шевченка у період відзначення 205- річчя від дня його народження в Публічній бібліотеці була проведена історична година та оформлена виставка «Безсмертне слово – вічне».Заходи були націлені на розкриття величі українського генія Тараса Шевченка, наближення його до серця кожного читача, спонукання користувача замислитися над власним розумінням постаті Шевченка, місцем Кобзаря в нашій сучасності.

В рамках Шевченківського тижня  Вилківська міська бібліотека для дітей підготувала для учнів театральні замальовки «Печальні акварелі Шевченкового дитинства – відблиски радості серед згорьованого смутку» та книжкову виставку «Його благословила доля славою святою».