8 березня наша громада вітала своїх жінок зі святом весни.

Дата: 13.03.2019 15:22

Мирнівський  Будинок культури провів концертну програму, присвячену Міжнародному жіночому дню. В програмі взяли участь всі колективи та солісти Будинку культури, були запрошені гості - Тихонов В.П., голова СПК Дружба і Санжара О.О . заступник голови Вилківської міської ради, які привітали жінок нашої громади. Також у програмі були використані фото і відео-презентації у вигляді поздоровлень та кліпи до пісень. Програма була яскравою, барвистою, цікавою, з ноткою гумору від театрального гуртка Парадиз, усіма улюбленими. Програма складалася з 33-х концертних номерів, тривала 3 години на одному диханні. Глядацький зал був повний, були присутні близько 400 чоловік. Глядачі  були дуже активним і вдячним на оплески, що і є для нас найкращою нагородою.

У Десантненському Будинку культури було проведено концерт "Єдине ціле - жінка і весна". На протязі концерту було нагородженно грамотами та подарунками 12 жінок села Десантного різних підприємств. В концерті брали участь народні ансамблі села, солісти БК, учні Десантненської школи та гості із Нерушаю. Всім жінкам-учасникам було вручено призи , як привітання зі святом та за активну участь. На свято зійшлося до 300 мешканців села, після концерту всі були задоволені!

Також була святкова дискотека для усіх!

У Вилківському Будинку культури  діти привітали своїх мам.