Професії, що рятують життя

Дата: 15.03.2019 12:40

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця.

Його встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників  незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцнення патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

12,13 березня в Публічній бібліотеці була проведена бесіда – діалог та оформлена виставка «Професії, що рятують життя» для учнів 10 – х класів Вилківської ЗЗОШ І – ІІІ ст. №1 та НВК «ЗОШ – 2  І – ІІІ ст.» №2. Захід проводився сумісно з Вилківським центром зайнятості та ВПС «Вилкове».

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького розповіли та поділилися своїми враженнями про навчання та  службу. Вони відповіли на всі питання, які виникали в учнів. Учні були задоволені цією зустріччю. Бесіда була дуже цікава та пізнавальна.