Молодь обирає здоров'я

Дата: 26.03.2019 16:17

Фото без опису         26 березня у нашій громаді пройшов фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» . Захід який пройшов у залі Дитячої спортивної юнацької школи, організував та провів відділ Освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Участь у фестивалі – конкурсі  взяли п’ять команд нашої громади. Усі учасники відповідально готувалася до фестивалю, виготовили плакати та фотографії, присвячені здоровому способу життя. Крім того, за кількома критеріями  оцінювало команди компетентне журі, зокрема, за розкриттям теми про здоровий спосіб життя .

Учасники демонстрували продуманий підхід до режисури виступу, гарну спортивну форму, хореографічні і вокальні здібності, а також яскраві костюми. Переможців, за словами представників журі, обрати було не просто, адже усі діти відповідально поставилися до змагань.

Переможцями конкурсу стали учні Вилківської ЗЗО I-IIIст №1, та учні Мирнівської ЗЗО I-IIIст.

Глядачі, серед яких були вчителі, учні, тренери та батьки отримали масу позитиву та задоволення. Дуже хотілося б, щоб такі свята проходили частіше у нашій громаді.

Більш фотографій у фотоальбомі