Складання договорів oренди

Дата: 28.03.2019 11:29

За  специфікою міста  та   з  причини  відсутності  земель  запасу  житлової  та  громадської  забудови  планується  використовувати  землі,  які розташовані  на  острівній  частині  дельти   р. Дунай   а  отже   виникла  гостра  необхідність  його  розширення  за  рахунок  земель   прилеглих  до земель  по обидва боки каналу Піщаний та гирла Білгородське, а також за рахунок   прибережної  території   островів   Очаківський,   Білгородський, Анкудинів,  Стамбульський,  Кубанський,  Полуденний,   Кубану,  Полуночний.   Вказані   земельні  ділянки  знаходяться    фактично   у   власності  та  користуванні    жителів   міста   понад   50,  а  то  і 100 років.

У  звязку  з  тим,   що  проект  погодження  меж   знаходиться  на  державній  експертизі    у  Держгеокадастрі   громадянам,    які  користуються   земельними  ділянками  на  даних  територіях  пропонуємо  звернутися  до  Вилківської  міської  ради  для  укладання  договорів  фактичного  використання  землі.