Екологічна акція.
Дата: 03.04.2019 08:25
Кількість переглядів: 850
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/40594334/e7f0be819acab889f27ce2f83bdad943.jpg)
Мешканці нашого рідного краю, яким не байдужа краса нашого міста, і які є справжніми патріотами своєї маленької Батьківщини, учні та вчителі Вилківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей» були запрошені приєднатися до щорічної екологічної акції «Рибам – чиста вода, птахам – чисте повітря, вилківцям – чисте місто», яка відбулася 1 квітня 2019 року.
Акція розпочлася о 9.00 мітингом на Свято-Миколаївській площі. Приєдналися до нас також і наші батьки! Ми намагаємось зробити наше місто чистим та по-весняному святковим!