Година Землі

Дата: 04.04.2019 10:42

З метою збереження навколишнього середовища та ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою, на підтримку ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі - Всесвітнього фонду природи (WWF), виконком Вилківської міської ради підтримав проведення  всесвітньої акції Година Землі 2019.

Було вимкнуто освітлення на площі Святого Миколая - символічному місці нашого міста,  як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Небайдужі мешканці Вилківської громади, а саме міста Вилкове, сіл Мирне,Десантне та Новомиколаївки підтримали акцію вимкненням освітлення та електроприладів на 1 годину з 20год.30хв. в суботу, 30 березня 2019 року.