Благодійна акція «Великодний кошик»

Дата: 05.04.2019 09:43

На території Вилківської міської ради протягом квітня 2019 року проводиться благодійна aкція «Великодний кошик».

Метою акції є привернення уваги до одиноких людей похилого віку та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах і не спроможні за свій кошт придбати товари першої необхідності, щоб теж сповна відчути радість Великодня.

Ці люди живуть поруч з нами, але ми часто не задумуємося, що маємо змогу трішки їм допомогти, а спільними зусиллями можна робити неможливі, на перший погляд, речі.
Пропонуємо усім людям з добрим серцем, людям не байдужим до потреб інших долучитися до такої благородної справи та зробити когось поруч  трохи  щасливішим.

Допомогти нужденним можна різним чином:

- допомогти продуктами харчування (паски, крупи, м’ясні та рибні консерви, макаронні вироби, чай, олія, цукор);

- долучити до проекту своїх знайомих.

В останні дні перед святом можна приносити пасочки
 та продукти  в приміщенні міської ради, за адресою: вул. Моряків-десантників,18.
 Долучайтесь, добрі справи не залишаються без винагороди!

Отримати більше інформації про акцію можна зателефонувавши по т. 0964560134( Галкіна Юлія Михайлівна).

Начальник відділу праці та

соціального захисту населення                                                         Ю.М. Галкіна