Допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

Дата: 08.04.2019 08:47

Кабінет міністрів України з 01.04.2019 року ухвалив рішення,яким запровадив виплату щомісячної грошової допомоги на дитину до 6 років, що проживає в багатодітній родині.

Для призначення допомоги за умови предявлення паспорта громадянина України або іншого документа,що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, подається заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина,що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, та копії таких документів:

-посвідчення батьків багатодітної сім’Ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);

-свідоцтв про народження всіх дітей (з предявленням оригіналу);

Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі коли в сім’ї народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Допомога призначається у розмірі 1700 гривень.

Виплата допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок отримувача допомоги.

Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються заявником особисто.

Мешканцям м. Вилкове з необхідними документами для призначення допомоги треба звернутися до виконкому Вилківської міської ради (відділ праці та соцзахисту населення), мешканцям с.Десантне, Новомиколаївка, Мирне-до уповноважених осіб за місцем проживання.

Головний спеціаліст відділу праці та соцзахисту населення                               Т.П.Олійникова