Мобільні бригади: «екстрена допомога» постраждалим від домашнього насильства

Дата: 12.04.2019 11:34

З метою реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на місцевому рівні, враховуючи вимоги  закону України від 07.12.2017 року № 2229-19 «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та від 08.09.2015 року № 2866 –ІV «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»,  на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або від насильства за ознакою статі», керуючись ст. 40 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Вилківської міської ради від 15 березня 2019 року № 21 на території Вилківської міської ради при виконавчому комітеті міської ради створено три мобільні бригади соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, які будуть працювати на території м. Вилкове, с. Мирне, с. Десантне та с. Новомиколаївка.

Телефони для звернення щодо випадків скоєння насильства    04843-4-22-60 ,

Цілодобово          -        098-63-33-776,       102