Привітання довгожителів Вилківської об’єднаної територіальної громади  триває

Дата: 18.04.2019 08:16

Привітання довгожителів Вилківської об’єднаної територіальної громади  триває

Цього разу представники Вилківської міської ради відвідали жителів м. Вилкове: Младєнцеву Клавдію Петрівну і Жадько Агафію Семенівну, які  відзначили свій 80-річний ювілей.

Фото без описуФото без опису

З найкращими побажаннями міцного здоров’я та підтримки рідних і близьких ювілярам вручили квіти, повідомили про можливість отримати матеріальну допомогу, у зв ‘язку з ювілейним днем народження.

Начальник відділу праці

та соціального захисту населення                                                   Ю.М. Галкіна