Підсумки благодійної акції "Великодній кошик".

Дата: 02.05.2019 21:00

Великдень – це свято, яке приносить у наші сім´ї злагоду, закликає творити добрі діла та бути милосердними.

Станом на 2 травня 2019 року  підбиті підсумки благодійної акції «Великодний кошик», яка була організована з ініціативи відділу праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вилківської міської ради  напередодні великодніх свят.

Мета цієї акції - наповнити продуктами першої необхідності, а також основними складовими, якими зазвичай є паска, масло та ковбаса, великодні кошики малозабезпечених одиноких   непрацездатних громадян Вилківської ОТГ, що перебувають на обліку в терцентрі та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Усього продуктовими наборами забезпечено 82  непрацездатних громадянина  та 40 багатодітних родин, які мешкають на території м. Вилкове, сіл Десантне, Мирне та Новомиколаївка.

Багато людей доброї волі, підприємств, установ та підприємців нашої громади  позитивно відгукнулися на  великодню акцію.

Серед  благодійників варто виділити тих, котрі не перший рік допомагають найвразливішим верствам населення, а також цього разу зробили вагомий  внесок у благодійність,   зокрема:

Комунальний заклад дошкільної освіти ясла-садок № 2 «Джерельце»(Чернега Л.І.);

Вилківський ЗЗСО-I-III ступенів №1(Іванова П.І.);

Вилківський НВК ЗЗСО-I-III ступенів- ліцей(Соловйова А.Г.);

Комунальний заклад позашкільної освіти «Вилківський будинок дитячої та юнацької творчості»(Ізотова Н.І.);

Виконавчий комітет Вилківської міської ради (Дзядзін М.Т.);

Дунайський біосферний заповідник(Волошкевич О.М.);

Комунальний заклад дошкільної освіти ясла-садок № 1 «Золота рибка»(Оглобліна Т.);

Щербатова Якова Григоровича;

Жуковського Олексія Володимировича;

Лапченкову Наталію Федорівну.

В рамках акції, за сприяння фонду Дубового О.Ф. та фонду Барвіненко В.Д. продуктовими наборами були забезпечені багатодітні родини і люди похилого віку сіл Десантне, Мирне та Новомиколаївка.

Дякуємо всім за доброту та милосердя.

Ми і надалі будемо продовжувати робити подібні справи, ділитися своїм тепло і дарувати добро людям.

Начальник відділу праці та

соціального  захисту населення        Ю.М. Галкіна