Дорогі жінки, любі наші Матері!

Дата: 11.05.2019 16:33

Слово «мама» для кожного українця уособлює в собі три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку Україну.  З прадавніх часів мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм дітям, хранительку родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках. Упродовж усього життя вона оберігає, дає наснагу і допомагає нам вистояти у найскрутніші часи.

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

Від щирого серця вітаю всіх Матерів зі святом!

Шановні Матері,  від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, хай приносять вони вам лише радість, хай Всевишній береже ваші родини від нещасть, хай панує у них мир і злагода!

Доземний вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

Вилківський міський голова                                                            Микола Дзядзін