Вилківська міська рада інформує

Дата: 10.05.2019 10:22

О Б’Я В А

Згідно Податкового Кодексу України,  №2755 – VI  від 02.12.2010 р.

до місцевих податків належать:

• сплата земельного податку та орендної плати за землю;
  • податок на майно (в частині податку на нерухоме майно);
  • податок на майно (в частині транспортного податку);
  •  єдиний податок;
  • акцизний податок.

До місцевих зборів належить

• туристичний  збор

Проекти регуляторних актів Вилківської міської ради на 2020 рік, з відповідними аналізами регуляторного впливу, буде оприлюднено 13 травня 2019 року на офіційному сайті Вилківської міської ради (електронна адреса : vilkivska-gromada.gov.ua) та інформаційному стенді «Вилківська міська рада інформує»

( адмінбудівля міськвиконкому, ІІ поверх).

Виконавчим комітетом   пропонується ставки місцевих податків і зборів  на 2020 рік залишити без змін, на рівні 2019 року.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторних актів від фізичних та юридичних осіб становить 1 місяць з дня оприлюднення проектів рішень та аналізів  регуляторного впливу до проектів ( з 13 травня 2019 року до 13червня 2019 року).

Спосіб надання зауважень та пропозицій – виключно письмово за адресою: 68355, Одеська обл.,Кілійський  район, м.Вилкове , вул. Моряків-десантників, 18, виконком Вилківської міської ради.

Міськвиконком