Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Участь у зустрічі керівництва Одеської облдержадміністрації з представниками латвійської делегації та підписання Угоди про співробітництво між Одеською обласною державною адміністрацією та Радою розвитку Відземського регіону планування.

Дата: 28.05.2019 09:18
Кількість переглядів: 35

21 травня 2019 року секретар Вилківської міської ради  прийняла участь у зустрічі керівництва Одеської облдержадміністрації з представниками латвійської делегації та підписання Угоди про співробітництво між Одеською обласною державною адміністрацією та Радою розвитку Відземського регіону планування.

В програмі зустрічі:

Торговельно - економічне співробітництво підприємств Одеської області та Латвійської Республіки;

Презентація інвестиційного та експортного потенціалу Одеської області;

Презентація туристичного потенціалу Одеської області;

Підписання Угоди про співробітництво між Одеською обласною державною адміністрацією України та Радою розвитку Відземського регіону планування Латвійської Республіки;

Презентація науково - освітнього потенціалу Одеської області;

Віртуальна реальність як інноваційний інструмент у медицині, освіті,

розвитку туризму та бізнесу;

Механізми підтримки інновацій;

Перспективи розвитку альтернативної енергетики в Одеській області;

Перспективи розвитку громад Одеської області;

Презентація латвійських підприємств, установ та організацій за сферами діяльності.