КП "Вилківський міськводоканал" Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання

Дата: 13.06.2019 14:30

Шановні мешканці м. Вилкове!

Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 р. № 2119-VIII визначений термін встановлення  вузлів комерційного обліку споживання води до серпня 2019 року, тому  просимо Вас (у кого відсутні лічильники на водопостачання) встановити вузли комерційного обліку споживання води на своїх водопровідних мережах до 15 серпня 2019 р.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення за самовільне використання з корисливою метою питної води без приладів обліку, результати вимірювання яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків (якщо використання приладів обліку обов’язкове), тягнуть за собою попередження або накладення штрафу на громадян від десяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Адміністрація КП «Вилківський  міськводоканал»