«Веселимося, граємо, літечко вітаємо!»

Дата: 13.06.2019 16:35

Розпочались канікули, тож сумувати ніколи.  Адже, Вилківська міська бібліотека для дітей – це місце, де діти мають можливість цікаво, корисно, а головне - весело провести свій літній відпочинок.

Для тих, хто завітав до бібліотеки, бібліотечні працівники підготували змістовні пізнавально-розважальні заходи: літературні свята, бесіди, конкурси, ігри, вікторини, слайд-презентації та, звичайно ж, лялькові вистави.

Початок заходів на літо відбувся на літературно-пізнавальній галявині «Веселимося, граємо, літечко вітаємо».

Для читачів  була організована прогулянка в світ казок, під час якої діти спілкувалися з казковими героями та подивилися виставу лялькового театру «Казка про золотого півника».

Наймолодшим вихованцям Будинку дитячої та юнацької творчості була запропонована лялькова вистава  «Подорож казками народів світу».

Бібліотечне літо триває… Тож, ДАЛІ БУДЕ…