2. Фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Дата: 10.07.2019 08:07

1.  Хто може отримати фінансову підтримку ?

Фінансова підтримка надається сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу :молочарського, м’ясного напрямів , до складу якого входять не менш 20 членів , серед яких повинно бути одне і більше фермерських господарств , а інші – фізичні особи, у власності  та/або користуванні кожної з яких перебувають землі сільськогосподарського призначення та за наявності тварин, ідентифікованих та зареєстрованих  відповідно до законодавства

Плодово-ягідного, овочевого напрямів , а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин, до складу якого входять не менш як 7 членів , серед яких повинно бути одне і більш фермерських господарств, а інші – фізичні особи у власності та/абл користуванні кожної з яких перебувають не більше 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення.

2. На що надається фінансова підтримка ?

Компенсується 70 відсотків вартості придбаного обладнання та техніки вітчизняного виробництва без урахування сум податку на додану вартість , але не більше ніж 3 000 000 гривень на один сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.

3. Що потрібно зробити, щоб отримати фінансову підтримку ?

Для отримання компенсації сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу необхідно:

1. Вибрати постачальника техніки чи обладнання, згідно з Переліком вітчизняного техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету , з яким можна ознайомитись на сайті Мінагрополітики http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?nid=24338
  2. Сплатити 100% вартості  обладнання та техніки і ПДВ
  3. Отримати обладнання/та техніку з підтвердними документами щодо його передачі.
  4. До 1 листопада подати до регіональної комісії з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським кооперативам в паперовому вигляді заявку та такі підтвердні документи:
  • копії статуту кооперативу та списку його членів, дійсний на дату подання

заявки;

– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб –

підприємців та громадських формувань ( для кооперативу та фермерських

господарств – членів кооперативу)

– відомості з  Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що

підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою

( для членів кооперативів плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також

із заготівлі та переробки дикорослих ягід, грибів і рослин);

Довідку , чинну на дату подання заявки , про відсутність заборгованості з           платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, -    у паперовій або електронній формі: ну банком із зазначенням рекві

• довідку, видану банком із зазначенням реквізитів банківського рахунка кооперативу:
  • копію платіжного доручення:
  • акт приймання-передачі техніки та обладнання:
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини(якщо техніка підлягає обов’язкові державній або відомчій реєстрації)

4. Куди звертатися?

Прийом документів проводиться за адресою : м. Одеса вул.. Канатна ,83, управління аграрної політики облдержадміністрації, 14 поверх кабінет №1426. Телефон для довідок ;728-37-26

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу інвестиційної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу Вилківської міської громади.