Шановні жителі громади!

Дата: 09.07.2019 09:26

В рамках виконання завдань Плану заходів з реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, Міністерство культури України проводить опитування бачення населення сутності культури та культурного середовища свого місця проживання.

Пропонуємо прийняти участь в опитуванні громадської думки щодо вивчення бажань населення до змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами, яке проводитиметься до 22 липня 2019 року на загальнонаціональному рівні.

Результати дослідження будуть використані в ході роботи над розробленням мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами.

Просимо заповнити онлайн анкету, що знаходиться за наступним посиланням https://bit.ly/2XMIKEd