Благодійна акція «Готуємо дітей до школи»

Дата: 22.08.2019 12:28

Незабаром осінь, початок нового навчального року. Матеріальне забезпечення необхідним шкільним приладдям та одягом лягає на плечі батьків. Проте не всі батьки в змозі підготувати дітей до школи. Діти, які по різним причинам опинилися в складних життєвих обставинах, потребують допомоги в наданні їм одягу, шкільного приладдя для того, щоб впевнено та радісно переступити поріг школи.

Відділ праці та соціального захисту населення  виконавчого комітету Вилківської міської ради інформує про проведення благодійної акціїна території Вилківської міської ради «Готуємо дітей до школи»!

Мета акції - допомогти родинам, які тимчасово опинились в складних життєвих обставинах, забезпечити дитину до школи необхідними для навчання речами.

На території Вилківської міської ради проживає 165 багатодітних родин, 5 прийомних сімей, 27 родин опікунів та піклувальників.

Всіх небайдужих  громадянидо долі дітей, просимо прийняти участь в акції.

Бажаючі допомогти дітям , можуть звернутися до відділу праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вилківської міської ради за адресою: м. Вилкове, вул.. Моряків-десантників, 18. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0964560134.

Памятайте, що будь-яка ваша допомога- це вагомий внесок у спільну благородну справу!

Начальник відділу праці

та соціального захисту населення                                                   Ю.М. Галкіна